Jaunumi

RB Investments ir Baltijas valstīs viens no lielākajiem uzņēmumiem korporatīvo konsultāciju un finanšu nozarē.

Baltcap ar 1,5 miljonu investīcijām kļūs par Stenders partneri 23.10.2013

Riska kapitāla investīciju uzņēmums BaltCap ieguldīs 1,5 miljonu latu Latvijas kosmētikas preču ražotājā Stenders.

BaltCap investīciju projekts tiek īstenots ar privāto investoru ieguldījumu un Eiropas Savienības Struktūrfondu finansējumu, ko administrē Latvijas Garantiju aģentūra (LGA).

Stenders vadītājs un valdes loceklis Jānis Bērziņš, komentējot darījumu, stāsta, ka uzņēmums stratēģisku partneri meklējis jau divus gadus. «Jau ilgāku laiku esam centušies piesaistīt investoru, lai uzņēmums veiksmīgāk un efektīvāk sasniegtu savus ambiciozos mērķus jaunu tirgu iekarošanā un jaunu produktu līniju attīstīšanā. Lai to izdarītu, nepieciešami lieli ieguldījumi. Gandrīz divu gadu darbs ir noslēdzies un esam gandarīti par stratēģiskā partnera piesaistīšanu,» norādīja J. Bērziņš.

Stenderam un LGA ir ilgstoša sadarbības pieredze, izmantojot gan kredīta garantijas, gan apdrošinot savus eksporta darījumus, stāstīja LGA direktors Ivars Golsts.

Stenders patlaban ir vairāk nekā 225 franšīzes veikalu 23 pasaules valstīs. Uzņēmums ir pārstāvēts Krievijā un Ķīnā, kas kopumā veido vairāk nekā pusi no uzņēmuma apgrozījuma. 12 gadu darbības laikā uzņēmums ir piesaistījis vairāk nekā 60  franšīzes ņēmējus.

BaltCap ir riska kapitāla investors, kas koncentrējas uz maza un vidēja izmēra uzņēmumu finansēšanu. BaltCap darbojas visās trīs Baltijas valstīs. Latvijā BaltCap ir ieguldījis tādos uzņēmumos kā Depo, Hanzas Elektronika, Primekss, Adam Auto, Intrac, EKJU, Līgatnes Papīrfabrika, Microlink un SAF Tehnika, JLM Grupa, VLT, DT Mobile (Dual un Trodeks) un Amigo.

http://www.db.lv/razosana/baltcap-ar-1-5-miljonu-investicijam-klus-par-stenders-partneri-403769

visas ziņas