Jaunumi

RB Investments ir Baltijas valstīs viens no lielākajiem uzņēmumiem korporatīvo konsultāciju un finanšu nozarē.

Ir apstiprināta Hipotēku bankas kredītportfeļa daļas pārdošana Rietumu Bankai 20.05.2013

Šodien, 21 maijā, Ministru kabinets uzklausīja informatīvo ziņojumu par VAS „Latvijas Hipotēku un zemes banka” komercdaļas pārdošanas stratēģijas ieviešanas gaitu un apstiprināja atlikušo komercaktīvu pakešu pārdošanu, kas tiek realizēta saskaņā lēmumu līdz 2013. gada beigām pārtraukt Hipotēku bankas komercdarbību un koncentrēties tikai uz attīstības institūcijas uzdevumiem.

Saskaņā ar ziņojumu, komercdaļas pakete, kurā ietilpst nekustamo īpašumu attīstītāju aizdevumi, tiks pārdota AS “Rietumu Banka”, kuras piedāvājums tika atzīts par atbilstošu tirgus situācijai. Plānots, ka darījums un klientu pāreja notiks mēneša laikā pēc tam, kad to būs apstiprinājusi Finanšu un kapitāla tirgus komisija.

«Mēs esam gandarīti par darbu, kuru esam paveikuši kopā ar mūsu kolēģiem no Latvijas Hipotēku un zemes bankas un konsultāciju kompānijas Superia, gatavojot šo darījumu un saskaņojot tā nosacījumus. Uzskatu, ka tie ir izdevīgi visām pusēm, atbilst valsts stratēģijai banku jomā, ka arī Rietumu Bankas, kuras intereses Latvijā ir vērstas uz korporatīvā biznesa un lielo projektu apkalpošanu, biznesa profilam», – atzīmē Rietumu Bankas Valdes loceklis Renāts Lokomets.

Kā tiek atzīmēts Finanšu ministrijas paziņojumā: ”Pircēju atlases procesā svarīgākie kritēriji bija iespējami labākā cena, kā arī augsta reputācija un stabilitāte.  Iesaistītās puses – Finanšu ministrija, konsultants „Superia” (iepriekš „SEB Enskilda”) un Hipotēku banka ir darījušas visu iespējamo, lai esošajā ekonomiskajā situācijā tiktu noslēgts labākais un izdevīgākais darījums, kas Hipotēku bankas komercdaļas klientiem arī turpmāk nodrošinās banku pakalpojumus un servisu visaugstākajā līmenī”.

http://www.globenewswire.com/news-release/2013/05/21/548682/0/lv/Ir-apstiprin%C4%81ta-Hipot%C4%93ku-bankas-kred%C4%ABtportfe%C4%BCa-da%C4%BCas-p%C4%81rdo%C5%A1ana-Rietumu-Bankai.html

visas ziņas