Jaunumi

RB Investments ir Baltijas valstīs viens no lielākajiem uzņēmumiem korporatīvo konsultāciju un finanšu nozarē.

Valērijs Belokoņs ieguvis netiešu līdzdalību a/s Brīvais Vilnis 17.12.2012

Baņķieris un uzņēmējs Valērijs Belokoņs ir ieguvis netiešu līdzdalību a/s Brīvais Vilnis 49,97% apmērā, liecina paziņojums NASDAQ OMX Riga.

Vienīgais SIA Brīvais Vilnis Company dalībnieks ir SIA Baltic Finance & Capital, kam pieder 100% no SIA Brivais Vilnis Company pamatkapitāla. Tādējādi SIA Brīvais Vilnis Company ir SIA Baltic Finance & Capital kontrolētā komercsabiedrība.

Ar 1. novembra darījumu Kārlis Hauks pārdevis 100% no SIA Baltic Finance & Capital pamatkapitāla V. Belokoņam. tādējādi SIA Baltic Finance & Capital vienīgais dalībnieks ir Valērijs Belokoņs un SIA Baltic Finance & Capital ir V. Belokoņa kontrolētā komercsabiedrība.

Db.lv jau rakstīja, ka šā gada deviņos mēnešos AS Brīvais vilnis saražojis 18,4 miljonus kārbu 130 veidu zivju konservu, liecina uzņēmuma paziņojums NASDAQ OMX Riga.

Aptuveni puse jeb 9.3 miljoni kārbu bijušas šprotu konservi.

Ražošanas apjoms salīdzinājumā ar 2011.gada deviņiem mēnešiem ir palielinājies par 5,7%, kas ir saistīts ar realizācijas apjoma palielināšanos, skaidro uzņēmuma pārstāvji.

Šā gada deviņos mēnešos pārdoti 17,5 miljoni kārbu konservu par 6,8 miljoniem latu.

Savukārt AS Brīvais vilnis peļņa deviņos mēnešos bijusi 482,7 tūkstoši latu. Gada laikā ievērojami augusi uzņēmuma peļņa, jo pērn kompānija nopelnīja 123 tūkstošus latu. Kā skaidro AS Brīvais vilnis pārstāvji, peļņas izmaiņas ir saistītas ar sortimenta struktūras un realizācijas tirgu izmaiņām.

http://www.db.lv/finanses/investors/valerijs-belokons-ieguvis-netiesu-lidzdalibu-a-s-brivais-vilnis-384611

visas ziņas