Jaunumi

RB Investments ir Baltijas valstīs viens no lielākajiem uzņēmumiem korporatīvo konsultāciju un finanšu nozarē.

TV3 īpašnieks plāno iegādāties telekompāniju LNT 08.01.2012

Starptautiskā mediju kompānija Modern Times Group MTG AB parakstījusi vienošanos par 100% a/s Latvijas Neatkarīgā Televīzija (LNT) iegādi. Darījuma cena pagaidām netiek atklāta, ziņo portāls DB.lv.

Darījuma pabeigšanai vēl nepieciešams Latvijas Konkurences padomes apstiprinājums. LNT šefa Andreja Ēķa komentāru par darījumu Db.lv nav izdevies iegūt.

Portāls ziņo, ka MGT Latvijā pieder arī telekanāli TV3, 3+ un TV6.

Db.lv arī informē, ka populārākais kanāls 2011.gadā kopumā Latvijā bija kanāls TV3, liecina tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia apkopotā informācija par televīzijas kanālu auditoriju.

TV3 vērošanai 2011.gadā kopumā veltīti 13,6% no visa televīzijas skatīšanās laika. Salīdzinot ar 2010.gada pētījuma datiem, šī kanāla skatīšanās laika daļa palielinājusies par 0,1 procentpunktu.

Savukārt otrs skatītākais kanāls pērn bijis LNT ar 12,7%. Šī kanāla skatīšanās laika daļa gada laikā samazinājusies par 1,3 procentpunktiem.

Db.lv ziņo, ka trešais populārākais televīzijas kanāls 2011.gadā, kura skatīšanās laika daļa gada laikā palielinājusies visvairāk - par 1,2 procentpunktiem -, ir Pirmais Baltijas kanāls (PBK), kura vērošanai tika veltīti 11,3% no televīzijas skatīšanās laika.

http://www.diena.lv/bizness/ipasums/tv3-ipasnieks-iegadajas-telekompaniju-lnt-13924712

visas ziņas