Jaunumi

RB Investments ir Baltijas valstīs viens no lielākajiem uzņēmumiem korporatīvo konsultāciju un finanšu nozarē.

Belokoņi gatavi pilnībā pārņemt Brīvo vilni 06.02.2013

Arī baņķiera un uzņēmēja Valērija Belokoņa brālis Vilorijs Belokoņs ieguvis nozīmīgu līdzdalību zivju pārstrādes uzņēmumā Brīvais vilnis. Tā kā abi Belokoņi tagad kontrolē 90,85% uzņēmuma akciju, tie plāno arī pārējo akciju izpirkšanu.

Brīvā viļņa paziņojums biržā NASDAQ OMX Riga liecina, ka Vilorijs Belokoņs ir ieguvis nozīmīgu līdzdalību Brīvajā vilnī, no Ilonas Drikinas pilnībā atpērkot SIA A Corporation, kurai savukārt piederēja 1267020 jeb 40,88% Brīvā vilņa akciju. Tādejādi Vilorijs Belokoņs ir ieguvis kontroli pār A Corporation un netiešas balsstiesības Brīvajā vilnī.

Līdz ar to Vilorijam Belokoņam un Valērijam Belokoņam kopā netieši pieder 90,85% no balsstiesībām Brīvajā vilnī. Valērijam Belokoņam pieder netiešas balsstiesības Brīvajā vilnī, kopš pērna gada decembra realizējot kontroli pār zivju pārstrādes uzņēmuma akcionāru SIA Brīvais Vilnis Company.

Ņemot vērā šos apstākļus, A Corporation un Brīvais vilnis Company gatavo dokumentu paketi un veic citas nepieciešamās darbības Brīvā viļņa obligātā akciju atpirkšanas piedāvājuma izteikšanai, minēts paziņojumā. Nepieciešamie dokumenti tiks iesniegti FKTK likumā noteiktajā termiņā.Tādējādi Belokoņiem ir iespēja pārņemt visu uzņēmumu, ja citi mazākuma akcionāri vēlēsies pārdot sev piederošās Brīvā viļņa akcijas.

http://www.db.lv/razosana/partika/belokoni-gatavi-pilniba-parnemt-brivo-vilni-387550

visas ziņas