Jaunumi

RB Investments ir Baltijas valstīs viens no lielākajiem uzņēmumiem korporatīvo konsultāciju un finanšu nozarē.

Pēc sludinājuma par «airBaltic» akcijām uzrodas iespējami investori 06.11.2012

Pēc finanšu konsultanta «Prudentia» sniegtās informācijas uz laikraksta «FinancialTimes» Eiropas un Lielbritānijas izdevumos augustā publicēto piedāvājumu potenciālajiem investoriem par «airBaltic» akciju iegādi interesi ir izrādījuši vairāki iespējamie investori, informēja Satiksmes ministrijā (SM).

SM norāda, ka plašākas ziņas par investoriem patlaban netikšot sniegtas, jo tā ir šo investoru komercinformācija.

Kā ziņots, šodien beidzas Latvijas Satiksmes ministrijas augustā laikraksta «Financial Times» Eiropas un Lielbritānijas izdevumos publicētā piedāvājuma potenciālajiem investoriem par «airBaltic» akciju iegādi pieteikšanās termiņš.

Latvijas valdība investoriem piedāvāja iegādāties aviokompāniju «airBaltic» līdz 50% mīnus vienu akciju.

Investīciju baņķieru sabiedrība «Prudentia» turpina runāt ar visiem potenciālajiem investoriem, kuri iepriekš ir izrādījuši interesi par aviosabiedrības «airBaltic» iegādi, intervijā biznesa portālam «Nozare.lv» iepriekš sacīja «Prudentia» partneris Kārlis Krastiņš.

Viņš skaidroja, ka iepriekš ir bijušas sarunas ar «Turkish Airlines» un šīs sarunas joprojām turpinās. Tāpat martā bija vizīte Persijas līča valstīs, bija tikšanās ar trīs aviosabiedrībām - «Qatar Airways», «Ettihad» un «Emirates Airlines».

«airBaltic» ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju. «airBaltic» flotē ir 34 lidmašīnas - sešas «Boeing 737-500», astoņas «Boeing 737-300», divas «Boeing 757-200», desmit «Fokker 50» un astoņas «Bombardier Q400Next Gen».

http://financenet.tvnet.lv/zinas/441773-pec_sludinajuma_par_airbaltic_akcijam_uzrodas_iespejami_investori

visas ziņas